DIAMOND STAFF - Hodowla rasy Springer Spanieli Angielskich, Warszawa

Nowości 2012
22.09

2 0 1 2

Klubowa Wystawa Spanieli i Psów Dowodnych w Bydgoszczy

Springer spaniele angielskie sędziował p. Krzysztof Czechowski z Polski. Prima SUMERWYND (Dywan) był po raz ostatni wystawiany w klasie młodzieży i uzyskał ocenę doskonałą, lokatę I/1, tym samym zdobywając tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Klubu 2012!!! Następnie wygrał w porównaniu ze zwycięską suką z klasy młodzieży i uzyskał tytuł Najlepszy Junior w Rasie. Największą jednak radość sprawił nam Dywan na finałach, gdzie pokonał zwycięskich konkurentów ze wszystkich wystawianych ras zdobywając
lokatę I w Best In Show Junior!!!


27.05

2 0 1 2

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Gostyninie

Tego pięknego i pogodnego dnia uczestniczyliśmy w wystawie w Gostyninie, zorganizowanej przez Oddział ZKwP w Płocku. Springery sędziowała p. Małgorzata Lorenc. Wystawiany w klasie młodzieży Dywan uzyskał ocenę doskonała, lokatę I/2 oraz tytuły Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora w Rasie.

Tym samym zaledwie na trzech kolejnych wystawach ukończył on Młodzieżowy Championat Polski!!! Następnie w porównaniu uzyskał tytuł Zwycięzcy Rasy! W konkurencji finałowej Best of Group uzyskał lokatę IV!05.05

2 0 1 2

Międzynarodowa Wystawa Psów rasowych w Łodzi

Springery sędziował p. Tamas Jakkel z Węgier. Prima SUMERWYND (Dywan) wystawiany był w klasie młodzieży i uzyskał ocenę doskonałą, lokatę I/3 oraz tytuł Zwycięzcy Młodzieży. Ta wygrana sprawiła nam dużą satysfakcję ze względu na fakt, że p. Jakkel jest jednym z najlepszych ekspertów spanieli na świecie.

01.05

2 0 1 2

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Dobrym Mieście

Prima SUMERWYND


był po raz pierwszy wystawiany w klasie młodzieży. Springer spaniele angielskie sędziowała p. Eugenia Fengler z Polski. Dywan uzyskał ocenę doskonałą, lokatę I/1, tytuły Zwycięzcy Młodzieży oraz Najlepszego Juniora w Rasie oraz Zwycięzcy Rasy!!! Tego dnia rozpoczął on Młodzieżowy Championat Polski. Na finałach w konkurencji Best of Group uzyskał lokatę IV!

01.04

2 0 1 2

Wiosenna Wystawa Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim

Prima SUMERWYND - sędzia p. Barbara Szczepkowska (PL):


wystawiany w klasie szczeniąt: ocena wybitnie obiecująca, lokata I/2,
zaś w porównaniu ze zwycięską suczką z klasy szczeniąt uzyskał tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie,
a na BiS Szczeniąt znalazł się w ścisłej finałowej szóstce.

A R C H I W U M   N O W O Ś C I

2013

2008 - 2012 © Diamond Staff - Wszelkie prawa zastrzeżone!

Webdesign: KamilaBuryn.pl

Warszawa, POLSKA
tel.: +48 660 222 262
e-mail: diamondstaff@onet.eu