DIAMOND STAFF - Hodowla rasy Springer Spanieli Angielskich, Warszawa

Witamy!


Z największą przyjemnością witamy Państwa na stronie domowej hodowli psów rasowych Diamond Staff FCI.

Nasza hodowlę o psy rasy Springer Spaniel Angielski rozszerzyliśmy w 2011 roku. Te wspaniałe, niezwykle piękne i temperamentne psy od pierwszych dni zauroczyły nas swoim charakterem i radosnym usposobieniem. Są niezwykle mądre, przyjazne do ludzi i innych zwierząt, a jednocześnie energiczne i inteligentne. Ich charakter odzwierciedla typowe zachowania charakterystyczne dla psów myśliwskich. Więcej o naszych pupilach i ich rodowody w działach Psy oraz Suki.

Zauroczeni naszymi pupilami dokładamy wszelkich starań, aby nasze psy były wyszkolone, towarzyskie i przede wszystkim piękne. Często pokazywane są na międzynarodowych i krajowych wystawach, w kraju i za granicą, na których odnoszą sukcesy. Więcej o tym w działach Psy / Suki - Shows.
Sukcesy wystawowe jeszcze bardziej motywują nas do wytężonej pracy z naszymi psami.Nasze psy stały się prawdziwymi członkami naszej rodziny. Poświęcamy im wiele troski, czasu, zaangażowania i uwagi. Są naszą radością, naszą dumą i szczęściem. Zdjęcia z codziennego życia naszych piesków znajdziecie Państwo w dziale Galeria.


Kilka słów o mnie: na codzień jestem pracownikiem samorządowym. Ukończyłem też kynologiczne studia podyplomowe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydział Nauk o Zwierzętach, Katedra Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt. Jestem asystentem kynologicznym Związku Kynologicznego w Polsce, Zastępcą Przewodniczącego Zarządu Klubu Terierów Typu Bull w Polsce oraz Zastępcą Kierownika Sekcji Terierów Wysokonożnych Oddziału ZKwP w Warszawie.


Pozdrawiam serdecznie,
Roman Żuk.

2008 - 2012 © Diamond Staff - Wszelkie prawa zastrzeżone!

Webdesign: KamilaBuryn.pl

Warszawa, POLSKA
tel.: +48 660 222 262
e-mail: diamondstaff@onet.eu