DIAMOND STAFF - Hodowla American Staffordshire Terrier, Warszawa

Nowości 2011
11.12

2 0 1 1

Zimowa Wystawa Psów Rasowych w Nowym Dworze MazowieckimTej grudniowej pięknej niedzieli uczestniczyliśmy w wystawie krajowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Impreza ta na długo pozostanie w naszej pamięci, uzyskaliśmy bowiem z naszymi psami imponujące wyniki, które przedstawiają się następująco:

American Staffordshire Terrier - sędzia p. Jadwiga Niciewicz (PL):

DIDI Diamond Staff - po raz ostatni wystawiana w klasie szczeniąt: ocena wybitnie obiecująca, lokata I na 3, Najlepsze Szczenię w Rasie, zaś na Best In Show Szczeniąt I lokata !ATTENTION PLEASE Diamond Staff - wystawiana w klasie otwartej:Jack Russell Terrier - sędzia p. Jadwiga Niciewicz (PL):

Sasquehanna MALOWANKA - wystawiana w klasie baby: ocena wybitnie obiecująca, lokata II
Gang-Staff JOHHNY DEPP - wystawiany w klasie szczeniąt (debiut wystawowy): ocena wybitnie obiecująca, lokata I.Springer Spaniel Angielski - sędzia p. Andrzej Szutkiewicz (PL):

Prima SUMERWYND - wystawiany w klasie baby (debiut wystawowy): ocena wybitnie obiecująca, lokata I.13.11

2 0 1 1

Frajda ukończyła Interchampionat!

Tego dnia nasza suka Bajer Staff FRAJDA uczestniczyła w dwóch wystawach międzynarodowych w Sofii (Bułgaria).

Frajda sprawiła nam ogromną radość, bowiem jej wyniki z obu wystaw są imponujące i przedstawiają się następująco:

I wystawa (amstaffy sędziował p. Hans Bierwolf z Austrii), w klasie championów:
CAC, CACIB, BOB, BOG III, Champion Bułgarii i skończony Interchampionat;


II wystawa (amstaffy sędziował p. Georgi Hristozov z Bułgarii), w klasie championów:
CAC, CACIB, BOB, BOG I, BIS III, Grand Champion Bułgarii.
Jesteśmy bardzo dumni z naszej dziewczynki : )8-9.10

2 0 1 1

Frajda Championem Mołdawii i Gruzji - Multichampionem!

W miniony weekend nasza suka Bajer Staff FRAJDA uczestniczyła w dwóch wystawach w Kiszyniowie (Mołdawia):

w sobotę - wystawa CAC Mołdawia, amstaffy sędziowała p. Ludmiła Ławrowa (Mołdawia).
Frajda uzyskała w klasie championów ocenę doskonałą, lokatę I w konkurencji 3, CAC,
a w porównaniu tytuł Najlepszej Suki w Rasie; tym samym zdobyła tytuł Championa Mołdawii!

w niedzielę - wystawa CAC Gruzja, amstaffy sędziowała p. Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska).
Frajda uzyskała w klasie championów ocenę doskonałą, lokatę I w konkurencji 4, CAC oraz tytuły
Najlepsza Suka w Rasie i Zwycięzca Rasy (BOB), tym samym zdobyła tytuł Championa Gruzji!02.10

2 0 1 1

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim

Na w/w wystawie wystawialiśmy nasze dwie suki AST i po raz pierwszy sukę z naszej nowej rasy w hodowli - Jack Russell Terrier.
Obie rasy sędziowała p. Elżbieta Chwalibóg z Polski. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, bowiem:

DIDI Diamond Staff (AST) - w klasie szczeniąt uzyskała ocenę wybitnie obiecującą, lokatę I na 1, a w porównaniu z psem z klasy szczeniąt - tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie;
TEQUILA BOOM BOOM Modny Drobiazg (AST) - w klasie pośredniej uzyskała ocenę doskonałą, lokatę I na 2, kolejne już (drugie) CWC oraz tytuł Zwycięzcy;
Sasquehanna MALOWANKA (JRT) - w klasie baby uzyskała ocenę wybitnie obiecującą, lokatę I na 1 oraz tytuł Najlepsze Baby w Rasie.Na tej samej wystawie były wystawiane jeszcze 2 amstaffy związane z naszą hodowlą:
DEAL Diamond Staff - w klasie szczeniąt uzyskał ocenę wybitnie obiecującą i zdobył lokatę II na 2;
TORA TORA Szara Strefa (córka naszego reproduktora BUFFLO SOLDIER Staff Apocalyps) - w klasie pośredniej uzyskała ocenę doskonałą oraz zdobyła lokatę II na 2 - ogromne podziękowania i gratulacje dla właścicielki obu w/w psów - pani Eli.

Tego samego dnia na wystawie krajowej w Rybniku suka pochodząca z naszej hodowli - CALL ME HONEY ROADRUNNER'S DAY Diamond Staff w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonała, zdobyła lokatę I na 1 i kolejny już (drugi) tytuł "Zwycięzcy Młodzieży".
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy jej właścicielowi Filipowi.
To była niezwykle udana niedziela dla Diamond Staff!11.09

2 0 1 1

Klubowa Wystawa Terierów Typu Bull w Warszawie. DIDI Diamond Staff - BIS Baby lokata IIW br. po raz drugi została zorganizowana w Warszawie Klubowa Wystawa Terierów Typu Bull - II Alec Waters Memorial.

Była to wspaniała, niezapomniana impreza kynologiczna, która zgromadziła wielu uczestników - hodowców, właścicieli psów i widzów. Panowała miła atmosfera, dodatkowo dopisała piękna, słoneczna pogoda. Klub TTB oraz sponsorzy ufundowali liczne nagrody w postaci, pucharów, rozet oraz karmy.

Na wystawie byli prezentowani przedstawiciele wszystkich 4 ras terierów typu bull.
Zaproszono zagranicznych sędziów, znawców ttb. Amstaffy sędziowała p. Cornelia Bergundthal ze Szwajcarii.

Zaprezentowaliśmy nasze 3 suki, z których mała DIDI po raz kolejny przyniosła nam wielką radość. I tak:
DIDI Diamond Staff - w klasie baby: ocena wybitnie obiecująca, lokata I w konkurencji 5, Najlepsze Baby w Rasie, a w konkurencjach finałowych - BiS Baby lokata II, otrzymała także nominację do konkurencji finałowej na najlepszy ruch AST;
TEQUILA BOOM BOOM Modny Drobiazg - w klasie młodzieży: ocena doskonała, lokata 4 w konkurencji 8, w finałach wygrała konkurencję na najładniejsze naturalne ucho AST;ATTENTION PLEASE Diamond Staff - w klasie otwartej: ocena doskonała, bez lokaty w konkurencji 10, otrzymała także nominację do konkurencji finałowej na najlepszy ruch AST.


Na wystawie były też prezentowane wyhodowane przez nas psy:

DUDE Diamond Staff (klasa baby), CALL ME HONEY ROADRUNNER'S DAY Diamond Staff (klasa młodzieży) oraz BETTER SIDE BRINCA BAILA Diamond Staff (klasa pośrednia). W klasie pośredniej była także wystawiona suka TORA TORA Szara Strefa, która jest córką naszego reproduktora BUFFLO SOLDIER Staff Apocalyps.
Ogromne podziękowania i słowa uznania należą się ich właścicielom (w kolejności jak wyżej): Izie i Rafałowi z Warszawy, Ani i Filipowi z Krakowa, Karolinie z Warszawy oraz pani Eli z Pułtuska.

Dziękujemy także sponsorom, bowiem aż 3 puchary z tej wystawy trafiły do naszej DIDI. Dziękujemy również za piękne rozety.

Warto jeszcze dodać, że w konkurencji finałowej "Najlepsza grupa hodowlana" suki z hodowli Diamond Staff zajęły III lokatę.

Na długo w naszej pamięci pozostanie ta piękna, wrześniowa niedziela.

Z niecierpliwością będziemy oczekiwać kolejnej wystawy klubowej TTB w przyszłym roku.04.09

2 0 1 1

Krajowa Wystawa Psów Rasowych we Włocławku
Tej pięknej, wrześniowej niedzieli udaliśmy się na wystawę do Włocławka.
Amstaffy sędziował p. Andrzej Pławiński (PL). Zaprezentowaliśmy nasze dwie suki:

Lala w klasie pośredniej z oceną doskonałą zajęła lokatę I w konkurencji 2, zdobyła CWC i tym samym zrobiła kolejny krok do zdobycia tytułu Championa Polski; Kristi w klasie otwartej z oceną doskonałą stanęła na lokacie II w konkurencji 203.09

2 0 1 1

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Kownie (Litwa)Frajda ukończyła Championat Litwy!
Na wystawie krajowej w Kownie amstaffy sędziowała p. Galina Pozniakova z Białorusi.

W klasie championów tego dnia została zaprezentowana nasza Frajda, która z oceną doskonałą i lokatą I w konkurencji 1 uzyskała kolejny CAC, kończąc w ten sposób Championat Litwy. W porównaniu suk zdobyła też tytuł Najlepsza Suka w Rasie.27.08

2 0 1 1

Krajowa Wystawa Terierów w BiałymstokuTequila rozpoczęła Championat Polski!
Na w/w wystawie amstaffy sędziowała p. Jurate Butkiene z Litwy.

Nasza Tequila, wystawiana po raz pierwszy w klasie pośredniej, z oceną doskonałą stanęła na lokacie I w konkurencji 2 suk, otrzymała CWC, zaś w porównaniu zdobyła tytuł Zwycięzcy (dawniej Najlepsza Suka w Rasie). W ten sposób rozpoczęła dorosły Championat Polski.13.08

2 0 1 1

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w SopocieDIDI Diamond Staff - BIS Baby lokata II!

Tym razem, w sierpniową sobotę, wybraliśmy się na wystawę nad polskie morze.
Amstaffy sędziował p. Otakar Vondrous z Czech.

Wystawialiśmy dwie nasze suki: TEQUILA BOOM BOOM Modny Drobiazg w klasie młodzieży z oceną doskonałą stanęła na lokacie III w konkurencji 3 suk, zaś DIDI Diamond Staff z oceną wybitnie obiecującą zajęła lokatę I na 2 zdobywając tytuł Najlepsze Baby w Rasie.

Tego dnia znowu spotkała nas ogromna radość, bowiem mała Didi w konkurencji finałowej na wybór Najpiękniejszego Baby Wystawy (BIS Baby) w licznej stawce maluchów różnych ras zajęła lokatę II, zdobywając piękny puchar Wojewody Pomorskiego i liczne inne upominki.07.08

2 0 1 1

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w ZakopanemNa tej wystawie pochodząca z naszej hodowli suka CALL ME HONEY ROADRUNNER'S DAY Diamond Staff (w domu zwana Baby) zdobyła tytuł Zwycięzca Młodzieży, rozpoczynając tym samym Młodzieżowy Championat Polski.

Ogromne gratulacje dla jej właściciela Filipa Wąsa wraz z podziękowaniem.
Trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia :)
17.07

2 0 1 1

Spektakularny debiut małej DEUCE!
Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie amstaffy sędziowała p. Krystyna Opara (PL).

Zaprezentowaliśmy nasze 4 suki: w klasie baby zadebiutowały DEUCE i DIDI Diamond Staff, w klasie młodzieży TEQUILA BOOM BOOM Modny Drobiazg, w klasie otwartej Scouthound NEON FLARE (Kristi).

W klasie baby wystawiany był miotowy brat naszych dziewczynek - DUDE Diamond Staff, który uzyskał lokatę I w konkurencji 1 i ocenę wybitnie obiecującą.
Bardzo dziękujemy właścicielom malucha - Izie i Rafałowi z Warszawy za przygotowanie pieska do wystawy
i jego piękną prezentację. Pierwsze koty za płoty!

W klasie pośredniej była również wystawiana pochodząca z naszej hodowli suka
BETTER SIDE BRINCA BAILA Diamond Staff, która z oceną doskonałą stanęła
na lokacie III. Dziękujemy jej właścicielce Karolinie za prezentację Bajki. Obie suczki w klasie baby uzyskały ocenę wybitnie obiecującą, DEUCE zajęła I lokatę w konkurencji 2, DIDI lokatę II. TEQUILA z oceną doskonałą tym razem bez lokaty w konkurencji 8, Kristi z oceną doskonałą lokata II w konkurencji 3. W porównaniu "babyków" DEUCE wygrała ze swoim miotowym bratem DUDE i uzyskała tytuł Najlepsze Baby w Rasie. Ogromną radość i satysfakcję sprawiła nam jednak malutka DEUCE w konkurencji finałowej, gdzie w bardzo licznej stawce - najlepszych baby wielu ras zdobyła lokatę I, tym samym zdobywając tytuł Najlepszego Baby Wystawy! Tym bardziej jesteśmy z niej dumni, że sukces ten odniosła na tak dużej i prestiżowej wystawie, jaką jest CACIB Warszawa.
12.06

2 0 1 1

Kristi rozpoczęła Championat Polski!
Tej pięknej, czerwcowej niedzieli uczestniczyliśmy w Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Lublinie.
Amstaffy sędziowała p. Katarzyna Turecka (PL). Wystawialiśmy 3 suki:

TEQUILA BOOM BOOM Modny Drobiazg (Tequila) w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonałą, lokatę I w konkurencji 3, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, a w porównaniu z psem tytuł Najlepszy Junior w Rasie;
ATTENTION PLEASE Diamond Staff (Lala) w klasie pośredniej - ocena doskonała, lokata II w konkurencji 2;
Scouthound NEON FLARE (Kristi) - był to jej debiut wystawowy - w klasie otwartej uzyskała ocenę doskonałą, lokatę I w konkurencji 1, CWC i tym samym rozpoczęła Championat Polski.

Wielką radość sprawiła nam Tequila, która w konkurencji finałowej Junior Best in Show, wśród prawie 100 przedstawicieli wszystkich ras - najlepszych juniorów w danej rasie - zdobyła IV lokatę27-29.05

2 0 1 1

Kolejny krok Frajdy do Championatu Litwy i Interchampionatu!


Ostatni majowy weekend spędziliśmy z Frajdą na Litwie, w pięknym otoczeniu malowniczych jezior nieopodal miasta Moletai. W tych dniach odbyły się tam wystawy:

27 maja: Klubowa Wystawa Terierów - amstaffy sędziowała p. Magdalena Kozłowska z Polski.

W klasie championów Frajda zdobyła ocenę doskonałą i uzyskała lokatę II w stawce 2;28 maja: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - amstaffy sędziowała p. Zsuzsanna Petik z Węgier.

Tym razem Frajda w klasie championów zdobyła ocenę doskonałą, lokatę I na 3 i uzyskała CAC, co stało się kolejnym krokiem do uzyskania przez nią tytułu Championa Litwy;

29 maja: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - amstaffy sędziował p. Juan Naveda Carrero z Hiszpanii.

Frajda w klasie championów uzyskała ocenę doskonałą, lokatę II na 4, zaś w porównaniu zdobyła res. CACIB. Ze względu na to, że suka, która tego dnia zdobyła CACIB jest Interchampionem, res. CACIB Frajdy stanie się jej trzecim z czterech wymaganych CACIBów! Jest to znaczący krok na drodze Frajdy do Interchampionatu30.04-1.05

2 0 1 1

Wystawowy weekend w Opolu - Lala rozpoczęła CH.PL.


W tych dniach w Opolu odbyły się dwie wystawy: w sobotę, 30 kwietnia - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, zaś w niedzielę, 1 maja - Klubowa Wystawa Terierów. Na obydwu zaprezentowane zostały nasze trzy suki:

TEQUILA BOOM BOOM Modny Drobiazg (Tequila)w klasie młodzieży, ATTENTION PLEASE Diamond Staff (Lala) w klasie pośredniej oraz Bajer Staff FRAJDA (Frajda) w klasie championów.

Na wystawie międzynarodowej amstaffy sędziowała p. Joanna Szczepańska-Korpetta (PL).

Tequila tym razem bez lokaty z oceną bardzo dobrą w stawce 7 suk.

Lala z ocena doskonałą wywalczyła I lokatę w stawce 5 suk, uzyskała CWC i rozpoczęła Championat Polski, zaś w porównaniu zdobyła res. CACIB. Frajda z oceną doskonałą i I lokatą w stawce 4 suk zdobyła CWC.

ATTENTION PLEASE Diamond Staff CWC, res.CACIBNa wystawie klubowej sędziował p. Andrzej Kaźmierski (PL).

Tequila ponownie z oceną bardzo dobrą, jednak tym razem na IV lokacie w stawce 5 suk. Lala z oceną doskonałą stanęła na III lokacie w stawce 5, zaś Frajda z oceną doskonałą po raz kolejny zdobyła I lokatę w stawce 7 oraz 12-te już w swojej karierze wystawowej CWC. Na uwagę zasługuje fakt, że Frajda trzeci rok z rzędu na wystawie klubowej zwyciężyła w swojej klasie. Otrzymała krótki, ale jakże wymowny opis od sędziego: "Królewna: piękna w statyce, piękna w ruchu".


Bajer Staff FRAJDA 2 x CWC23.03

2 0 1 1

Mamy szczenięta!


Z radością informujemy, że w dniu 23 marca 2011 roku w naszej hodowli urodziło się 9 szczeniąt (5 suczek i 4 pieski).
Szczęśliwymi rodzicami są: matka - CHPL CHANEL Sentinel, ojciec - MŁCHPL, CHPL Gang Staff Beetle Juice.

Więcej informacji w dziale Mioty Aktualne
06.03

2 0 1 1

CWC Jarosław
Tego dnia uczestniczyliśmy w Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Jarosławiu. Amstaffy sędziowała pani Magdalena Świętoń (PL).

ATTENTION PLEASE Diamond Staff (Lala) w klasie młodzieży zajęła I lokatę w konkurencji 2, ocenę doskonałą, otrzymała tytuł Zwycięzcy Młodzieży, a w następnie tytuł Najlepszy Junior w Rasie.

W klasie weteranów zaprezentowaliśmy Scouthound DARK SPOT (Spoti), która otrzymała lokatę I w konkurencji 1 i ocenę doskonałą.19.02

2 0 1 1

CACIB Rzeszów
Tego dnia uczestniczyliśmy w IV Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Rzeszowie.
Amstaffy sędziował p. Andrei Kisliakov z Białorusi.

Wystawialiśmy jedynie Lalę (ATTENTION PLEASE Diamond Staff) w klasie młodzieży. W mocnej stawce 10 suk Lala zdobyła II lokatę. Jesteśmy z niej bardzo dumni!
A R C H I W U M   N O W O Ś C I

2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 20082008 - 2012 © Diamond Staff - Wszelkie prawa zastrzeżone!

Webdesign: KamilaBuryn.pl

Warszawa, POLSKA
tel.: +48 660 222 262
e-mail: diamondstaff@onet.eu