DIAMOND STAFF - Hodowla American Staffordshire Terrier, Warszawa


Więcej zdjęć TUTAJ »Nowości 2010
Grudzień

2 0 1 0

Sesja dla Cosmopolitan

W magazynie Cosmopolitan (Grudzień 2010, numer 12 (164)/2010) ukazały się zdjęcia obu suczek z naszego ostatniego miotu Spoti&Nemo - CALL ME BABY ROADRUNNER'S DAY Diamond Staff i CALL ME HONEY ROADRUNNER'S DAY Diamond Staff (właściciel - Filip Wąs).

Nasze szczenięta, wraz z trzema maluchami rasy beagle oraz jednym samojedem, towarzyszyły sesji zdjęciowej znanym tancerzom i aktorom - z programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" oraz seriali "Tancerze" i "Szpilki na Giewoncie".

13.11

2 0 1 0

CACIB Kielce - kolejne sukcesy!
Tego dnia uczestniczyliśmy w IV Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Kielcach. Amstaffy sędziowała Victoriya Pogodina (UA).

Wystawa ta pozostanie na długo w naszej pamięci, bowiem wszystkie uczestniczące w niej nasze suki osiągnęły sukcesy w silnej stawce innych przedstawicieli swojej rasy. ATTENTION PLEASE Diamond Staff (Lala) w klasie młodzieży zdobyła ocenę doskonałą, lokatę I na 7, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, tym samym rozpoczynając Młodzieżowy Championat Polski, a następnie w porównaniu z psem, zdobyła tytuł Najlepszego Juniora w Rasie.


Ogromną radość sprawiła nam CHANEL Sentinel (Maja), która w klasie pośredniej wywalczyła lokatę I na 3, kolejne CWC i ukończyła Championat Polski. Na uwagę zasługuje fakt, że Maja zdobyła ten tytuł praktycznie w możliwie najkrótszym czasie (6 miesięcy i 9 dni), zdobywając zawsze ocenę doskonałą. Jednak największą radość sprawiła nam Bajer Staff FRAJDA, zwyciężając w klasie championów i zdobywając lokatę I na 2, a następnie w porównaniu ze zwycięskimi sukami z innych klas zdobyła tytuł Zwycięzcy i CACIB. Jest to jej kolejny krok ku uzyskaniu przez nią tytułu Interchampiona. Na koniec Frajda zdobyła tytuł Zwycięzcy Rasy (BOB).

17.10

2 0 1 0

Pierwszy CHAMPION z Diamond Staff!

Na wystawie w Zabrzu AND THE WINNER IS Diamond Staff - Benio zdobył trzecie Zwycięstwo Młodzieży i tym samym ukończył Młodzieżowy Championat Polski. Wcześniej Benio wygrał na wystawach w Krakowie i Łodzi. Gratulacje dla włacicieli Benia - Eweliny i Michała. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy :)
Benio pochodzi z pierwszego miotu w naszej hodowli (BEN King of Rings & Scouthound DARK SPOT) i jest pierwszym championem wyhodowanym przez nas.
10.10

2 0 1 0

XVIII Jesienna Wystawa Psów Rasowych w Legionowie
Tego dnia odbyła się XVIII Jesienna Wystawa Psów Rasowych w Legionowie.
AST sędziował Pan Pettko Csaba z Węgier.

Od nas zostały zaprezentowane:
TEQUILA BOOM BOOM Modny Drobiazg - w klasie szczeniąt z oceną wybitnie obiecującą, lokatą I na 1 i tytułem Najlepsze Szczenię, a także ATTENTION PLEASE Diamond Staff - w klasie młodzieży z oceną doskonałą i lokatą IV na 6.
AND THE WINNER IS Diamond Staff - Benio - tak samo jak siostra na 4 lokacie w stawce 8 psów w klasie młodzieży.19.09

2 0 1 0

Frajda II na Best In Show!
Na Krajowej Wystawie Psów 3 grupy FCI w Łodzi zostały zaprezentowane: TEQUILA BOOM BOOM Modny Drobiazg - w klasie baby oraz Bajer Staff FRAJDA - w klasie championów.
Amstaffy sędziował Pan Otto Krcal z Austrii. W konkurencji 2 w klasie Baby, z oceną wybitnie obiecującą wygrała Tequila i uzyskała tytuł Najlepsze Baby.

Frajda uzyskała tytuł Zwycięzcy oraz Zwycięzcy Rasy (BOB). W konkurencji finałowej Best In Show Frajda stanęła na II lokacie wśród licznych reprezentantów (zwycięzców ras) III grupy FCI, sprawiając nam ogromną radość i dumę oraz zdobywając przepiękny puchar i inne nagrody.

12.09

2 0 1 0

Memoriał im. Aleca Watersa

Tego dnia odbyło się w Warszawie bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich hodowców, właścicieli oraz miłośników terierów typu bull - X Klubowa Wystawa Terierów Typu Bull.
Amstaffy sędziowała p. Betty Michl z USA - wybitna znawczyni rasy, wieloletnia hodowczyni AST i właścicielka hodowli Michl R.

Była to niezapomniana impreza kynologiczna wysokiej rangi, na którą zostało zgłoszonych wiele psów i suk wszystkich czterech ras zakwalifikowanych w sekcji 3 grupy III FCI. W tej niezwykłej wystawie wzięły udział nasze 3 suki:
ATTENTION PLEASE Diamond Staff (Lala) - w klasie młodzieży, CHANEL Sentinel (Maja) - w klasie pośredniej oraz Bajer Staff FRAJDA (Frajda) - w klasie championów. Były też wystawiane wyhodowane przez nas: BETTER SIDE BRINCA BAILA Diamond Staff (Bajka) - w klasie baby suk oraz AND THE WINNER IS Diamond Staff (Benio) - w klasie mlodzieży psów.

Lala, z oceną doskonałą, przeszła do finałowej 5, dostała też nominację do konkurencji finałowych na najlepszą głowę AST i na najlepszy ruch. Frajda z oceną doskonałą, tym razem z lokatą IV na 7 suk (z czego 3 pierwsze lokaty zajęły suki z tytułami interchampiona) i nominacją do konkurencji finałowej na najlepszy ruch.
Bajka pokonała dwie konkurentki i z oceną wybitnie obiecującą wygrała klasę baby. Benio w mocnej stawce siedmiu psów w klasie młodzieży z oceną doskonała - przegrał tylko z późniejszym Zwycięzcą Rasy.
Jednak największą niespodziankę i ogromną radość sprawiła nam Chanel, która z oceną doskonałą stanęła na I lokacie w bardzo silnej stawce 7 suk, a co najważniejsze - uzyskała duży wniosek CWC. Teraz do ukończenia CHPL brakuje jej jedynie czasu i w związku z tym - jeszcze 1, oprócz dotychczas zdobytych 3 wniosków CWC. Poza tym, Chanel otrzymała też nominację do konkurencji finałowej na najlepszą głowę AST.
Ja osobiście otrzymałem dwukrotnie nominację do konkurencji finałowej na najlepszego handlera (prezentera psów). Ogromnym zaskoczeniem i wyróżnieniem było dla mnie przejście do finałowej 3 w tej konkurencji, bowiem uczestniczyli w niej wszyscy nominowani do niej wystawcy tego dnia ze wszystkich 4 ras TTB, tym bardziej, że konkurencję tę sędziowały razem wszystkie 3 sędziny oceniające nasze rasy na tej wystawie.

Organizatorom tej szczególnej imprezy, a także sponsorom nagród należą się ogromne podziękowania za wspaniałą organizację i trud włożony w jej przygotowanie.11.07

2 0 1 0

CACIB Warszawa
Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie wystawialiśmy jedynie Frajdę.
W klasie championów uzyskała ona lokatę 1, CWC, a w porównaniu suk Res. CACIB.
W klasie szczeniąt był wystawiany Benio (AND THE WINNER IS Diamond Staff) i z oceną wybitnie
obiecującą stanął na drugiej lokacie w konkurencji 5 szczeniąt. Amstaffy sędziował Jan Gajewski (PL).04.07

2 0 1 0

Debiut Tequili!
Za nami kolejny udany debiut! W Olsztynie amstaffy sędziowała Małgorzata Jurek-Ereńska i to właśnie u tej sędzi - wieloletniej hodowczyni amstaffów, właścicielki hodowli Florida - debiutowała niespełna czteromiesięczna Tequila!

Wystawiana przez swoją hodowczynię - Kasię - Tequila w klasie baby otrzymała ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepszego Baby w Rasie!
Frajda udanie zadebiutowała w klasie championów - zdobyła kolejne CWC, a w porównaniu z sukami z klasy pośredniej i otwartej - tytuł Zwycięzca.
2 0 1 0

BOOM BOOM!
Kilka dni temu do naszej psiej rodziny dołączyła rewelacyjnie zapowiadająca się i obdarzona niesamowitym temperamentem suczka TEQUILA BOOM BOOM z hodowli Modny Drobiazg.

Suczka maści pręgowanej z białym pochodzi ze skojarzenia
Magiczna Oaza A-TSSUNAMI x HEROS z Wiślanego Portu.

Kasiu wielkie dzięki za ten "wybuchowy" prezent :)

2 0 1 0

Rico został ojcem!


W hodowli Szara Strefa urodziło się pierwsze potomstwo naszego reproduktora Rico (BUFFLO SOLDIER Staff Apocalyps) z suczką GRETA Róg Ozyrysa.

Rico został ojcem jednej suczki :)

  
09.05

2 0 1 0

Mamy kolejnego CHAMPIONA!Tego dnia udaliśmy się do oddalonego od nas o ponad 400 km Krosna - było warto :)
Loli (ATTENTION PLEASE Diamond Staff) zwyciężyła w klasie szczeniąt i z oceną wybitnie obiecującą została Najlepszym Szczenięciem w Rasie.
Maja (CHANEL Sentinel) zrobiła kolejny krok do dorosłego Championatu Polski wygrywając klasę pośrednią i zdobywając swoje drugie CWC.

Ukoronowaniem udanego wyjazdu było ukończenie Championatu Polski przez Arwenę, która zwyciężyła w klasie otwartej i w porównaniu z Mają uzyskała tytuł Zwycięzcy (suki).
03.05

2 0 1 0

BydgoszczKolejna udana dla nas wystawa, tym razem w Bydgoszczy.
Maja rozpoczęła dorosły Championat Polski wygrywając w swoim pierwszym
starcie w klasie pośredniej i otrzymując CWC. Frajda zwyciężyła w klasie
otwartej i otrzymała kolejne CWC. Loli w klasie szczeniąt zajęła drugą lokatę.


24.04

2 0 1 0

Frajda Championem Polski!Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Opolu okazała się znowu szczęśliwa dla Frajdy!

W ubiegłym roku ukończyła tutaj Młodzieżowy Championat Polski, w tym roku dorosły Championat.
Frajda startowała w klasie pośredniej, zwyciężyła w konkurencji 4 suk i otrzymała CWC.
Następnie została uznana przez sędziego Janusza Oparę (PL) za najlepszą dorosłą sukę w rasie
i otrzymała CACIB (wniosek na międzynarodowego championa piękności), którym rozpoczęła Interchampionat!
Na koniec wybrana została najpiękniejszym amstaffem wystawy i otrzymała Zwycięstwo Rasy (BOB).

07.04

2 0 1 0

Spoti - NCL-A Clear!
Dzisiaj otrzymaliśmy wynik testu Spoti (Scouthound DARK SPOT) na NCL-A (Ataxia).

Wynik badania to Ataxia CLEAR co oznacza, że Spoti nie jest nosicielem tej choroby.
Tym samym szczenięta z naszego pierwszego miotu są również wolne od Ataxii (Ataxia CLEAR by parentage),
ponieważ zarówno Spoti jak i BEN King of Rings są Ataxia-CLEAR i nie przekazują genu tej choroby.

Miot "A" - ATAXIA CLEAR by parentage!
(Ch. BEN King of Rings x Ch. Scouthound DARK SPOT)

ALMOST FAMOUS Diamond Staff
AND THE WINNER IS Diamond Staff
ATTENTION PLEASE Diamond Staff
AGAINST ALL ODDS Diamond Staff
ARS AMANDI Diamond Staff
ALWAYS ON MY MIND Diamond Staff
26.03

2 0 1 0

CACIB KatowiceNa Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Katowicach w klasie baby debiutowała ATTENTION PLEASE Diamond Staff.
Loli zajęła trzecią lokatę w stawce 5 suczek i otrzymała ocenę wybitnie obiecującą.
Frajda w klasie pośredniej lokata 3/3. Amstaffy oceniał sędzia z Węgier Andras Korozs.
07.03

2 0 1 0

Klubowa wystawa we Włocławku
Na XXV Jubileuszowej Klubowej Wystawie Terrierów i Czarnego Terriera amstaffy sędziowała Elżbieta Chwalibóg.

Frajda zwyciężyła w klasie pośredniej w konkurencji 3 suk i otrzymała CWC.
Chanel Sentinel ocena doskonała i lokata trzecia w konkurencji 6 suk w klasie młodzieży.

KLUBOWA WYSTAWA TERIERÓW TYPU BULL 2010 - MEMORIAŁ KU PAMIĘCI ALECA WATERS'A

Serdecznie zapraszamy właścicieli i miłośników terrierów typu bull do udziału w tym wielkim wydarzeniu.

Więcej informacji po kliknięciu na banner!


A R C H I W U M   N O W O Ś C I

2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 20082008 - 2012 © Diamond Staff - Wszelkie prawa zastrzeżone!

Webdesign: KamilaBuryn.pl

Warszawa, POLSKA
tel.: +48 660 222 262
e-mail: diamondstaff@onet.eu