DIAMOND STAFF - Hodowla American Staffordshire Terrier, Warszawa


Diamond Staff Kennel | Polub nas na Facebook'u i BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Witamy!


Z największą przyjemnością witamy Państwa na stronie domowej hodowli psów rasowych Diamond Staff FCI.

Pierwszy amstaff zawitał u nas latem 2007 r. Z czasem nasza psia rodzina powiększała się i obecnie w naszym domu mieszka z nami "kilkunastoosobowa" gromadka psów tej wspaniałej rasy. Codzienne obcowanie z przedstawicielami tej niezwykłej i budzącej respekt rasy utwierdziło nas w przekonaniu, że są to psy bardzo towarzyskie, przyjazne, energiczne, silne, a także mądre i inteligentne. W dalszym ciągu pozytywnie zaskakują nas swoim zachowaniem, charakterem i sposobem bycia, co systematycznie poszerza naszą wiedzę o ich codziennym życiu i obyczajach.


Więcej o naszych pupilach i ich rodowody w działach "Psy" oraz "Suki".


Zauroczeni naszymi pupilami dokładamy wszelkich starań, aby nasze psy były wyszkolone, towarzyskie i przede wszystkim piękne. Często pokazywane są na międzynarodowych i krajowych wystawach, w kraju i za granicą, na których odnoszą sukcesy. Więcej o tym w działach Psy / Suki - Shows. Sukcesy wystawowe jeszcze bardziej motywują nas do wytężonej pracy z naszymi psami.


Nasze psy stały się prawdziwymi członkami naszej rodziny. Poświęcamy im wiele troski, czasu, zaangażowania i uwagi. Są naszą radością, naszą dumą i szczęściem. Zdjęcia z codziennego życia naszych piesków znajdziecie Państwo w dziale "Galeria".


Kilka słów o mnie: na codzień jestem pracownikiem samorządowym. Ukończyłem też kynologiczne studia podyplomowe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydział Nauk o Zwierzętach, Katedra Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt. Jestem asystentem kynologicznym Związku Kynologicznego w Polsce, Zastępcą Przewodniczącego Klubu Terierów Typu Bull w Polsce oraz Zastępcą Kierownika Sekcji Terierów Wysokonożnych Oddziału ZKwP w Warszawie.


Pozdrawiam serdecznie,
Roman Żuk.

2008 - 2012 © Diamond Staff - Wszelkie prawa zastrzeżone!

Webdesign: KamilaBuryn.pl

Warszawa, POLSKA
tel.: +48 660 222 262
e-mail: diamondstaff@onet.eu